loading
Ekibimiz

Erhan Örs
Erhan Örs

ERHAN ÖRS

İlk ve Orta öğrenimini İstanbul’da bitirdi. Kayseri Erciyes Üniversitesi Gazetecilik Bölümünü bitirdi. 2011’de katıldığı Mezopotamya Sinema Atölyesinde birçok kısa filmin prodüksiyon ve post prodüksiyon sürecinde yer aldı. Ahmet Soner’in 2000 yılından bu yana devam ettiği “Köy Enstitüleri” Belgesellerinin kurgusunu yaptı. 2013 İstanbul Film Festivali İlk Film Kategorisinde yarışan “Şafakla Dönenler” filminin Uygulayıcı yapımcılığını ve kurgusunu yaptı. Handan Öztürk’ün 2015 yılında çektiği “Bana Git De” adlı filmde uygulayıcı yapımcılık yaptı. 2014’den bu yana Vejan Film’de çalışmalarına devam etmektedir.


 

NİLAY ORHAN
NİLAY ORHAN
Festival Takip

NİLAY ORHAN

 

1989 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji bölümünden “Sessizliği Yersizyurtsuzlaştırmak Üzerine Bir Deneme” isimli bitirme teziyle 2014 yılında mezun oldu. Yeni Türk sinemasında kimlik ve milliyetçilik, cinsiyet ve beden politikaları ve sinemada kimlik ve iktidar konularıyla ilgili akademik çalışmaları bulunmaktadır. “Erken Cumhuriyet Yılları Milli Eğitim Sisteminde Hijyen Ve Beden Terbiyesi: Öğretmen Sesi Dergisi Örneği (1930-1940)” isimli çalışmasıyla Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı Sosyoloji bölümünde yüksek lisansa devam etmektedir.


DELAL YÜCE

1993 yılında doğdu. Erciyes Üniversitesi Radyo Tv ve Sinema bölümünden mezun oldu.

Belgesel, kısa film, reklam ve tanıtım filmlerinde post prodüksiyon ve görüntü yönetmenliği yaptı. 2015 yılından beri Vejan Film bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

DELAL YÜCE
DELAL YÜCE
Görüntü Yönetmeni

FERHAT ÖRS
FERHAT ÖRS
Kurgu Asistanı

FERHAT ÖRS

 

Ege Üniversitesi Radyo TV-Sinema bölümünde eğitimine devam ediyor.

Bornova Belediyesi Dijital Film Atölyesi bünyesinde sinema üzerine çalışmalarda bulundu.

Hayvanların sağlıklı beslenmesi üzerine çekilen kamu spotu projesinde yer aldı.